Dowiedz się więcej jakie korzyści wynikają z korzystania z mso

Sprawne zamawianie opon wraz z usługą wymiany. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze ale i czas który musiałbyś poświęcić na stanie w kolejkach czekając na wymianę opon.

Mobilna wymiana opon

 

W MSO możesz zarówno kupić i wymienić opony (korzystając z oferty naszego sklepu internetowego), jak również wymienić opony/koła (jeśli posiadasz już swoje). Wystarczy, że zamówisz usługę online.

Co nas wyróżnia?

 • zawsze oceniamy stan wszystkich opon w Twoim samochodzie, także tych, których nie wymieniamy, żeby dać Ci znać, gdy zauważymy coś niepokojącego;
 • podczas wymiany lub naprawy opon, zawsze zwracamy uwagę na stan klocków, tarcz hamulcowych, amortyzatorów oraz geometrię kół, żeby dać Ci znać, gdy zauważymy coś niepokojącego;
 • zawsze wymieniamy wentyl, a w przypadku wentyla z elektronicznym czujnikiem, diagnozujemy jego stan;
 • zawsze wyważamy koła;
 • posiadamy również zestaw do wyważania felg nieprzelotowych. Za wymianę opon na felgach nieprzelotowych nie pobieramy dodatkowych opłat;
 • zawsze sprawdzamy ciśnienie we wszystkich kołach, także tych, których nie wymienialiśmy;
 • używamy tylko wysokiej jakości smarów i past montażowych;
 • każda usługa wymiany i naprawy objęta jest naszą 30-dniową gwarancją jakości;
 • do każdej zakupionej u nas opony dołączamy gwarancję jej producenta;
 • nie pobieramy żadnych opłat za utylizacje opon.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć online w 3 prostych krokach:

1

Wybierz usługę.

2

Określ szczegóły zamówienia.

3

Wybierz datę i zamów MSO.

Przed złożeniem zamówienia:

 1. Sprawdź rozmiar opon pasujący do Twojego pojazdu.
 2. Wybierając opony, zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar, indeks nośności, indeks prędkości oraz informacje na etykiecie UE. Uwzględnij swoje potrzeby i wymagania (weź pod uwagę prędkość, styl jazdy oraz dystanse, które pokonujesz).
 3. Wybierając miejsce wykonania usługi, weź pod uwagę, czy nasi Wulkanizatorzy będą mieli swobodny dostęp do Twojego pojazdu z obu stron. Jeśli Wulkanizator stwierdzi, że Twój samochód stoi w miejscu zagrażającym bezpieczeństwu, poprosi Cię o jego przestawienie.
 4. Wybierając datę wykonania usługi, upewnij się, że będziesz dostępny dla naszych Wulkanizatorów w ustalonym terminie. Jeśli po złożeniu zamówienia, zaistnieje potrzeba zmiany terminu wykonania usługi, poinformuj nas o tym najszybciej, jak to możliwe.

Jeżeli posiadasz więcej niż jeden samochód, mamy dla Ciebie specjalne oferty!

Dowiedz się więcej

Napisz do nas